Jdi na obsah Jdi na menu

1.Hoděšovický ples

29.02.2008. 1.Hoděšovický ples aneb Hoděšovice v gala...

Opět po roce se hoděšovičtí hodili do "black and white" a vyrazili společně na ples. Jelikož byl o měsíc dříve než loni a tudíž byla na obou shromaždištích (u hřiště a na zastávce) hluboká tma, tak nezúčastnivší se přišli o ten nádherný pohled na dámy ve večerních róbách a okravatované pány. Ale my šťastnější jsme se jej jali užívat do sytosti.

Po dobrých zkušenostech z loňska jsme vyrazili autobusem (cestovní kanceláře by jej nazývali "luxusním") do královehradecké tenisové restaurace LTC, v níž nás opět přivítal Galileo band. Kromě něj ještě drobná novinka - letos se neobsluhovalo v sále anýbrž jsme si pro tekuté pochutiny chodili na bar.

Okolo 20. hodiny zahájil Fanda Holub celou akcil, Galileovci spustili sérii klasických tanečních kusů a první odvážlivci se vrhli na parket. Současně s tím se větší část dosud netančících jala okupovat bar, čímžto začaly klesat zábrany a tak nebylo divu, že po chvilce už byl parket plný.

Takto jsme se bavili až do 23. hodiny, kdy se mikrofonu chopil opět konferenciér Fanda a zahájil tombolu. Prvním šťasným výhercem byli Strnadovi, kteří si odnesli fanouškovskou basketbalovou sadu BK Synthesia Pardubice. Po ní následovala dlouhá řada rukavic, košíků, rádií, budíků, lahvinek všemožných tvarů a obsahů, poukazů (téměř) na cokoli, nožů atd.... až jsme se dostali k hlavní ceně - čerstvě vyuzenému domácímu čuníkovi. Virgl spouští svůj rej... ruka šmátralka loví v klobouku a vytahuje los, který vlastní ... Věrka a Patrik, kterým jsme tímto předali symbolický štafetový kolík po naší loňské výhře.

Po tombole jsme juchali do 2. hodiny ráno a pak se už naložili do autobusu (tentokrát Karosa), dorazili zpátky do Hoděšovic a ... hurá do peřin.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář